Dobrá pověst je pro každou firmu klíčová. Stačí však jen jeden naštvaný bývalý zaměstnanec, klient nebo i závistivý psychopat a vše, co jste léta za drahé peníze budovali, se může rázem zhroutit jako domeček z karet. Společně s pomluvami se šíří i nedůvěra nových klientů vůči vaší firmě, klesají zisky a potenciál uspět mezi tvrdou konkurencí. Každoročně se na internetu u nás nejen v e-shopech "točí" miliardy a absolutní číslo se rok od roku zvyšuje. Internetová prezentace a současně i pozitivní reputace bývá "výkladní skříní" pro řadu firem, které na internetu přímo nepodnikají, ale nabízí své produkty či služby napřímo. Také jim může poškození dobrého jména na internetu způsobit nemalé ekonomické ztráty.

Hlídejte si svoji on-line firemní reputaci pečlivě - pomůžeme vám s:
  • Denním monitoringem internetu i tištěných médií - on-line upozorňování na negativní zprávy/pomluvy o vaší firmě, značce, klíčových představitelích vaší firmy
  • U negativních zmínek obratem navrhneme, jak eliminovat zprávu či její dosah - rychle a efektivně
  • Postaráme se o eliminaci negativních zmínek na internetu (tak, aby posléze nebyly tak snadno dohledatelné ve vyhledávačích google.com, seznam.cz, centrum.cz atp. - jedná se především o příspěvky v diskuzních fórech, na sociálních sítích, blozích, referenčních webových stránkách etc.)
  • Vytvoříme a na první místa vyhledávačů postupně dostaneme sérii kvalitních a pozitivních zpráv o vaší firmě
  • Využijeme k této činnosti všechny dostupné prostředky - od specialistů na marketing, přes PR konzultanty, IT odborníky až po právníky

Cena: záleží na zadání, rozsahu a množství zapojených odborníků. Nabízíme úkolový způsob odměňování, nebo klasické měsíční fee.

Kontaktujte nás na: prochazkova@adnotam.cz nebo na GSM: +420 603 905 800 připravíme projekt speciálně pro vás, a to včetně kalkulace.

Blog